пропозиція роботи

Пошук по Сайту

пропозиції (вакансії) роботи у районі(місті)

Картинка користувача agentura.

Вас запрошує Leoni Словаччина

Контактна Особа: 

Лариса

Телефони: 

+38099 492 49 58
+38096 966 16 93
На сучасне підприємство-виробник автомобільних дротів та кабелів потрібні працівники. Запрошуємо монтажників для збирання кабелів (навчання). Чудові умови праці: чисте, теплі приміщення з вентиляцією, сучасне обладнання, автономне робоче місце. Проживання у гуртожитку (2-3 людей у кімнаті). Гуртожиток розташований в 15 км від підприємства. Доставка до роботи заводськими автобусами безкоштовно. На заводі працівники забезпечені гарячим харчуванням цілодобово. Компанія розглядає кандидатури для довгострокового співробітництва, а саме офіційне оформлення 2-х річного проживання у Словаччині.

працевлаштування: 

Картинка користувача Lionbridge.

Personalized Internet Ads Assessor - Ukraine

Контактна Особа: 

Lionbridge Recruitment Team
Are you looking for an opportunity to work with one of america's top 100 most trusted Companies while also increasing your income from the comfort of your home? Then why not join Lionbridge as a part-time Independent Contractor. We are currently recruiting for the role of Personalized Internet Ads Assessor in the Ukraine. What does the work іnvolve? In this role you will be reviewing online advertisements in order to improve their content, quality and layout.

працевлаштування: 

Картинка користувача Linnc1.

Подайте заявку на 3% швидкі кредити вже сьогодні

Контактна Особа: 

Linn Cleverson
Goodnews сьогодні Чі відхилили ві банк, чи маєте ви поганий кредит чи поганий фінансовий стан і вам потрібна термінова позика з будь-якої з наступних причин .вирішити свої борги, .платити шкільні збори за своїх дітей, .завершити проект, .будувати будинок або .запустити бізнес. Або з будь-якою метою, Звертайтесь до нас зараз за адресою: linncfinance1@gmail.com із наступними деталями для швидких, безпечних позик Ім'я: Сума: Тривалість: Країна: Номер телефону: Електронна пошта: Дякую Чекаємо вашої термінової заявки.

подарую: 

послуги: 

працевлаштування: 

Картинка користувача ВІКТОР TRACH.

РОБОТА В ІЗРАЇЛІ

Контактна Особа: 

ВІКТОР

Телефони: 

0504304236
0934820109
(робоча віза на 5 років для чоловіків і жінок віком до 54 років) Для жінок робота по догляду за хворими та людьми похилого віку. Робота в готелі (прибирання номерів). Для чоловіків робота по спеціальності: електрик, монтажник ліфтового обладнання. Легальне працевлаштування, гарантована висока заробітна плата, медична страховка. За консультаціями звертатись по телефону: 0504304236 ; 0934820109

працевлаштування: 

Картинка користувача apnpraca.

Офіційне працевлаштування в Польщі

Контактна Особа: 

Сергей

Телефони: 

+380(93) 0590173
+380(93) 0590173
+380(93) 0590173
+380(93) 0590173
+380(93) 0590173
Польське агентство APN працює без посередників. Офіційне працевлаштування на роботу за договором – сплата податків і страхування. Медкомісія, спецодяг і автомобіль на роботу – безкоштовно. Житло-210 злотих в місяць (лише комунальні послуги). Аванс можна виписувати перший місяць, щотижня – 100 злотих. Виготовляємо карти побиту і піврічне запрошення – для наших працівників. Кожному працівнику надається допомога координатора. Всі вакансії безкоштовні: будівельники. працівники на склад. електрики. зварювальники. різноробочі. кухаря. працівники продукції. швачки.

працевлаштування: 

Картинка користувача Попадинець Віталій Романович.

Покоївка в готель у Яремче

Контактна Особа: 

Попадинець Віталій Романович

Телефони: 

+380503735252
Запрошуємо на роботу Покоївку. Вимоги: Порядність, працьовитість, охайність. Робота в готелі в центрі Яремче.

для дому та відпочинку: 

нерухомість: 

послуги: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача Франко Христина.

Робота з вільним графіком, висока зарплата, додатковий дохід.

Контактна Особа: 

Христина

Телефони: 

0952034526
Робота з вільним графіком, висока зарплата, додатковий дохід. Пропонуємо роботу для студентів, молоді та людей, які мають вільний час. Висока щоденна оплата, вільний графік роботи! Додатковий заробіток. Заробітна плата залежить від обсягу виконаної роботи. Досвід роботи не обов'язковий.

працевлаштування: 

Сторінки

Підписатися на RSS - пропозиція роботи